• slider1
  • slider2
  • slider3
  • slider4
  • slider5
Geen evenementen

Concept Dorpspaspoort Altforst

Dorpspaspoort Altforst

In opdracht van de gemeente en in overleg met het Dorpsplatform is een "dorpspaspoort" opgesteld van ons dorp. Hierin wordt uitgebreid aandacht besteed aan het karakter van ons dorp en mogelijkheden om het aanzien en de leefbaarheid verder te verbeteren. Suggesties voor locaties voor nieuwbouw zijn er onderdeel van, evenals voorstellen voor dorpsommetjes.

Op 3 oktober worden de plannen nader toegelicht in de Uithof, start 19.30 uur.

Voor het conceptplan zie de site van de gemeente Dorpspaspoort Altforst 

Alphen | Altforst | Appeltern | Boven Leeuwen | Dreumel | Maasbommel | Wamel

Webdesign & Development: Cross Media Creations © 2017 Dorpsplatformen West maas en Waal